Onpage External Libraries (2.0.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
