Onpage External Libraries (2.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: External URL
nl: Externe URL
