Onpage External Libraries (2.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Machine name
sl: Strojno ime
