Onpage External Libraries (2.1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
