Onpage External Libraries (2.1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Path
it: Percorso

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
