Onpage External Libraries (2.1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Path
ja: パス

en: Machine name
ja: システム内部名称
