Onpage External Libraries (2.1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता
