Onpage External Libraries (2.1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
