Onpage External Libraries (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Machine name
fa: نام ماشینی
