Onpage External Libraries (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
