Onpage External Libraries (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
