Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Path
cy: Llwybr
