Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Machine name
id: Nama mesin
