Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: External URL
uk: Зовнішній URL

en: Defer
uk: Відкласти
