Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo
