Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Path
fr: Chemin

en: Machine name
fr: Nom système
