Onpage External Libraries (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Machine name
sk: Strojový názov
