Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Bottom
da: Bund

en: Off
da: Afbrudt

en: Border
da: Ramme

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: White
da: Hvid

en: Dashed
da: Stiplet

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Single column
da: Enkelt kolonne

en: Black
da: Sort

en: Row
da: Række

en: Two columns
da: To spalter

en: Three columns
da: Tre spalter
