Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Top
el: Κορυφή

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: Black
el: Μαύρο

en: Row
el: Γραμμή
