Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Image
es: Imagen

en: Center
es: Centrado

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Top
es: Superior

en: Layout
es: Diseño

en: Bottom
es: Inferior

en: Off
es: Desactivado

en: Border
es: Borde

en: Middle
es: Enmedio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: White
es: Blanco

en: Video
es: Vídeo

en: Dashed
es: De rayas

en: Solid
es: Sólido

en: Animation
es: Animación

en: Single column
es: Columna única

en: Black
es: Negro

en: Row
es: Fila

en: Two columns
es: Dos columnas
