Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Layout
et: Paigutus

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Border
et: Piirjoon

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Black
et: Must

en: Row
et: Rida
