Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Border
eu: Ertza

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Black
eu: Beltza
