Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Off
fi: Pois päältä

en: Border
fi: Raja

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Single column
fi: Yksittäinen palsta

en: Black
fi: Musta

en: Row
fi: Rivi

en: Slide In Right
fi: Liu'uta sisään oikealta
