Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Center
fr: Centre

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Top
fr: Haut

en: Layout
fr: Mise en page

en: Bottom
fr: Bas

en: Off
fr: Désactivé

en: Border
fr: Bordure

en: Middle
fr: Milieu

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: White
fr: Blanc

en: Video
fr: Vidéo

en: Dashed
fr: En tirets

en: Solid
fr: Solide

en: Single column
fr: Une seule colonne

en: Black
fr: Noir

en: Row
fr: Ligne

en: Two columns
fr: 2 colonnes

en: Three columns
fr: Trois colonnes
