Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Top
is: Toppur

en: Layout
is: Útlit

en: Off
is: Af

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Black
is: Svartur
