Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Image
jv: Gambar

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
