Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
