Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Black
km: ខ្មៅ
