Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Top
lt: Viršus

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Black
lt: Juoda

en: Two columns
lt: Du stulpeliai
