Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Black
lv: Melns

en: Row
lv: Rinda
