Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Solid
my: သိပ်သည်း
