Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Row
ps: کتار
