Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Top
ro: Sus

en: Layout
ro: Prezentare

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Off
ro: Oprit

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Single column
ro: Coloană singură

en: Black
ro: Negru

en: Row
ro: Rând
