Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Animation
sk: Animácia

en: Single column
sk: Jeden stĺpec

en: Black
sk: Čierna

en: Row
sk: Riadok
