Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Image
sl: Slika

en: Top
sl: Na vrhu

en: Layout
sl: Postavitev

en: Bottom
sl: Spodaj

en: White
sl: Bela
