Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Black
te: నలుపు
