Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Black
ug: قارا

en: Row
ug: قۇر
