Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha10) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Row
sv: Rad

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Hero
sv: Herobild
