Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Layout
az: Şablon

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Row
az: Sıra
