Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Center
ne: केन्द्र

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
