Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Top
tr: En üst

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Bottom
tr: Alt

en: Off
tr: Kapalı

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: White
tr: Beyaz

en: Single column
tr: Tek sütun

en: Black
tr: Siyah

en: Row
tr: Satır
