Ooyala (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Item
fr: Élément

en: Cancel
fr: Annuler

en: None
fr: Aucun(e)

en: Upload
fr: Transférer

en: Reference
fr: Référence

en: Finished
fr: Fin de l'installation

en: Initial Volume
fr: Volume initial
