Ooyala (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Item
id: Barang

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Upload
id: Unggah

en: Reference
id: Referensi

en: Finished
id: Selesai

en: Plugins
id: Plugin
