Ooyala (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Item
is: Hlutur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Finished
is: Lokið
