Ooyala (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Item
ja: 項目

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: Upload
ja: アップロード

en: Reference
ja: 参照

en: Finished
ja: 完了

en: Plugins
ja: プラグイン
