Ooyala (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Upload
mn: Оруулах

en: Finished
mn: Дууссан
