Ooyala (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار
