Ooyala (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: Upload
af: Oplaai

en: Finished
af: Voltooi
