Ooyala (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Item
be: Элемент

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Upload
be: Загрузіць

en: Finished
be: Завершана
