Ooyala (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Item
cs: Položka

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Upload
cs: Nahrát

en: Finished
cs: Hotovo

en: Plugins
cs: Pluginy
